Doprovodné soutěže

 

 

Kooperativa 3-Point Shoot-out
Do soutěže nejlepších trojkařů vstoupí i ostrostřelkyně z Ženské basketbalové ligy. Z kvalifikace, ve které se utkají čtyři muži a čtyři ženy, vzejde finálová dvojice. Kdo prokáže lepší mušku? Shooter z Kooperativa NBL nebo vyhlášené střelkyně ze ŽBL? Finále bude opravdu napínavé. Ženy mají na 25 střel o 15 vteřin delší časový limit.

 

Celebrity Skill contest
Basketbal není jen o smečování či skórování, ale v týmu potřebujete také šikuly, pro které je míč velmi dobrým kamarádem. Jak si poradí týmy složené vždy z hráče Kooperativa NBL, hráčky ŽBL a známé osobnosti veřejného života s netradičními úkoly s basketbalovou tématikou?

 

Streetsportline Slam Dunk Contest
Tradiční a divácky nejatraktivnější soutěž ve smečování bude mít na svém začátku šest účastníků. Po jejich smečařských vystoupeních bude znám a korunován král smečařů Kooperativa NBL pro letošní ročník. Do Slam Dunk Contestu vstoupí v kvalifikaci šest hráců, tři z každého celku. Jejich nominaci určuje vedení soutěže Kooperativa NBL. Nejlepší smečař z každého týmu postupuje do finále, kde si to oba borci rozdají v souboji jeden proti jednomu o smečařskou korunu.


ASG_UNL_Slam_Dunk