Každý koš pomáhá

 

KKP_logoKaždý koš pomáhá. To všem dobře známá věc. Společná charitativní akce českého basketbalu a České televize tu je s námi už více jak 12 let. Ambice zůstávají stejné – spojit celou basketbalovou rodinu, aby pomohla těm, kteří to nejvíce potřebují. K tomu by mělo výraznou měrou napomoci uzavřené partnerství s nadací Konto bariéry, kterého si český basketbal velmi váží.

 

 

 

Přispívají kluby Kooperativa NBL i generální partner

Již tradičně jsou jedním z nejvýraznějších donátorů projektu kluby nejvyšší české mužské soutěže Kooperativa NBL. Systém zůstává již léta stejný. Ve vybraném domácím zápase se klub zapojí věnováním částky 100 Kč za každý svůj bod. Úspěšní střelci pak na konto sbírky připíší 10 Kč za každý bod. Tato hlavní fáze proběhne v březnu 2018, ale KKP pro letošní sezonu odstartuje už o něco dřív. Poprvé se začnou příspěvky na účet připisovat v rámci Kooperativa NBL All-Star Game.

 

Pojišťovna Kooperativa jako generální partner Kooperativa NBL se do společné basketbalové sbírky zapojí stejným způsobem, který zvolila v loňském roce. V rámci nové statistiky ukazující na atraktivitu hry Kooperativa Faktor přispěje na společný účet 500 Kč za každou smeč a 1 000 Kč za každý alley-oop, který hráči předvedou v celém období KKP. A pozor! To včetně Kooperativa NBL All Star Game, kde se to podobnými akcemi na palubovce jen hemží.

 

 

Pomoci můžete i vy

Fanoušci basketbalu v předchozích dvou letech ukázali, že mají zlaté srdce a nebojí se podpořit dobrou věc. Basketbalová veřejnost se tak stala jedním z hlavních pilířů pořádaných sbírek v rámci Každý koš pomáhá. Stejnou možnost máte i letos. Tvar dárcovské SMS zde zveřejníme ještě před startem Kooperativa NBL All-Star Game.

 

 

Komu letos pomáháme

Příjemce pomoci bude oznámen ještě před vánočními svátky, abyste v době startu Kooperativa NBL All-Star Game věděli, komu své peníze posíláte a jak konkrétně pomáháte. Transparentnost celého projektu je pro nás zásadním bedem číslo jedna.