Doprovodné soutěže

 

 

Hyundai 3-Point Shoot-out
Do střelecké soutěže může po předloňské premiéře opět promluvit zástupce Extraligy juniorů U19. Hráč, který bude mít v polovině Extraligy odehráno alespoň 9 zápasů a vystřeleny minimálně dva tříbodové pokusy na zápas, s nejlepší procentuální úspěšností se automaticky nominuje do střelecké soutěže. Kdo prokáže lepší mušku? Shooter z Kooperativa NBL nebo dravé mládí? Finále bude opravdu napínavé.

 

Kooperativa Faktor 1 on 1 Challenge
Předlo to byla parádní premiéra a loni se soutěž osvědčila! Hráči z nejlepší české soutěže si to přímo před zraky diváků rozdali v nelítostném turnaji ve hře 1 na 1. Kdo bude nejlepší v základní disciplíně moderního basketbalu letos? Ve hře není jen uznání ostatních, ale také zajímavá finanční prémie. Hrajeme totiž o 1 000 EUR!

 

 

Basketking Slam Dunk Contest
Tradiční a divácky nejatraktivnější soutěž ve smečování bude mít na svém začátku nejméně čtyři účastníky. Po jejich smečařských vystoupeních bude znám a korunován král smečařů Kooperativa NBL pro letošní ročník. Nominaci hráčů určuje vedení soutěže Kooperativa NBL. Dva nejlepší smečaři postupují do finále, kde si to oba borci rozdají v souboji jeden proti jednomu o smečařskou korunu.

 


Slam_Dunk_2016