Hlasování zatím vévodí zkušení rozhrávači, hlasovat půjde déle

 

Po necelém týdnu hlasování pro základní pětky Kooperativa NBL All-Star Game vládne průběžnému pořadí Levell Sanders. Na jeho pozici na špici popularity však dotírá nymburský Darius Washington. Zdá se, že právě tito dva si to rozdají o post rozehrávače, který utkání 16. března v Praze na Královce zahájí. Hlasovat navíc půjde až do 8. března.

 

Pardubický rozehrávač a nestor tuzemských palubovek Levell Sanders byl do zahajovací sestavy zvolen i v loňském roce, kdy ještě jako reprezentant české ligy vedl do boje svůj tým pro výběru polské soutěže ve „svých“ Pardubicích. Také letos drží od začátku hlasování pozici na špici popularity. V posledních dnech však jeho náskok mílovými kroky snižuje Darius Washington. Bude to ještě zajímavý boj mezi oběma zkušenými dirigenty.

 

Pokud by Washington „Ella“ přeci jen udolal, vytvořil by se v týmu Mazáků nymburský čtyřblok. Na křídlech totiž zatím drží pozice pro základní pětku Simmons a Welsch, pod košem Benda a nově i MVP nedávno skončeného finálového turnaje Českého poháru Hyundai FINAL 4 Radek Nečas.

 

Dlouho to vypadalo, že v základních sestavách dojde mezi Mazáky a Mladými puškami na souboj učitele s učněm. Pardubický Viktor Půlpán byl však v minulých dnech v hlasování fanoušků prozatím poražen děčínským Vyoralem. Stále se však drží v jeho závěsu. Nymburské mladíky Svobodu, Pomikálka a Kříže pak doplňuje pod košem Mladých pušek jindřichohradecký Lukáš Stegbauer.

 

Vzhledem k velkému zájmu o hlasování se organizátoři rozhodli prodloužit možnost volit hráče základní sestavy až na nejzazší termín. Hlasování se proto uzavře o týden později, než bylo původně plánováno, tedy v neděli 8. března ve 22 hodin večer. Pozdější termín už není z organizačních důvodů možný.

 

Hlasujte zde.